| Brand | Godox |
|---|---|
| Collapsed Softbox Length | 78cm/30.7in |
| Depth Open | 49cm/19.2in |
| Diameter Open | 120cm/47.2in |
| Model | NA |
| MPN | NA |
| Net Weight | 1424g |
| Softbox/Diffuser Shape | As the description shows |
| Type | Quick Release Umbrella Softbox |
Check the listing for details. Godox S85T Professional Foldable Softbox Quick Release Umbrella Softbox. Condition: New. Listed at 113.46 USD. 【Quick Release Design】The quick and easy release system streamlines setup and breakdown, allowing you to effortlessly open and close the softbox like an umbrella. 1 Storage Bag. 1 Front Diffuser.