| Light Color | White, White: Clear |
|---|---|
| Size | 34*21.9*19.8* CM |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| MPN | SL60W |
| Brand | Godox |
| Type | LED |
| Input | 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A (MAX) |
| Unit Type | Unit |
| Model | Godox SL Series SL60W |
| Light Type | LED |
| Features | Portable, High light brightness, Color rendering, Powerful LED bead, Stable light resource, Illumination for video recording, Great for photojournalistic and wedding shooting |
| Unit Quantity | 1 |
| Power | 60 W |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6952344218044 |
Check the listing for details. Godox SL Series SL60W LED Video Light - White Version. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 72.75 USD. Experience professional-quality lighting with the Godox SL Series SL60W LED Video Light.