| Brand | Godox |
|---|---|
| LED/Bulb Count | 1 |
| Type | Continuous Lighting |
| Power Source | AC-Powered |
| Color | Black |
| Voltage | 110 V |
| Model | Godox SL60W |
| Light Type | LED |
| Features | Fan Cooled |
| MPN | SL-60W |
| Country of Origin | China |
| Power | 60 W |
Check the listing for details. Godox SL60W 60W LED Video Light Studio Continuous Light - TESTED - NO MOUNT. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 54.99 USD. Light is tested and working with original power supply and cone, but does not include the mounting hardware for a tripod or rail system. No damage, distress, or identifiable defects. Will be packaged and shipped carefully same or next day by an experienced seller.