| Brand | Godox |
|---|---|
| Compatible Brand | For Bowens |
| Type | Softboxes |
| Softbox/Diffuser Shape | Square/Rectangle |
| Color | Silver |
| Softbox/Diffuser Size | 32 in |
| Model | FBA_80x80cm |
| MPN | 80x80cm |
| Features | Portable |
Check the listing for details. Godox Softbox 32''X32'' 80Cmx80cm Fast-setup Foldable Bowens adapter compatible. Color: Silver, Condition: New. Listed at 30.99 USD.