| Brand | GODOX |
|---|---|
| Type | Camera Stage Lighting Modifier |
| Color | Silver |
| Softbox/Diffuser Size | Godox softbox 32" |
| Model | FBA_80x80cm |
| MPN | 80x80cm |
| Shipping | Free Express United States Shipping |
| Country of Origin | China |
| UPC | 702563153352 |
Check the listing for details. Godox Softbox 32''X32'' 80Cmx80cm Fast-setup Foldable Bowens Mount Sof. Color: Silver, Condition: New, Made in China. Listed at 19.99 USD. IF YOU HAVE ANY QUESTIONS PLEASE FEEL FREE TO MESSAGE ME!!!