| Light Color | White: Clear |
|---|---|
| Compatible Brand | For Canon, For Fujifilm, For Nikon, For Olympus, For Panasonic, For Sony |
| Power Source | Built-in rechargeable lithium battery |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 2 |
| MPN | MF12-K2 |
| Item Length | 3.2 in |
| Brand | Godox |
| LED/Bulb Count | 2 |
| Series | Macro Flash |
| Type | Flash Lighting |
| Mount Type | Stand Mount |
| Voltage | 3.7 V |
| Item Height | 2.5 in |
| Model | Godox MF12-K2 |
| Light Type | LED |
| Features | Built-in 2.4G wireless X system, Adopted professional optical lens which offers more even lights, Using a constant light LED modeling Light, Having S1 / S2 secondary optic triggering modes, Equipped with TTL automatic flash mode and M manual flash mode |
| Country of Origin | China |
| Power | 12 W |
| Item Weight | 2.51 LBS |
| Item Width | 3.0 in |
| UPC | 6952344222430 |
Check the listing for details. Godox Two Light Kit Macro Flash LED Lights Wireless X System 12W MF12-K2. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 249.00 USD. Godox MF12-K2 Macro Flash Kit, Two-Light Kit 2.4G TTL Flash with Built-in Lithium Battery to Cover 500 Flashes and Recycle in 0.01-1.7 Sec for Macro Shooting, Portrait Shooting, Jewelry Shooting