| Compatible Brand | For Canon, For Fujifilm |
|---|---|
| Power Source | Batteries |
| Color | Black |
| Flash Head Trigger | Wireless Radio Trigger |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| Slave/Flash Connection | Hot Shoe, PC, 3.5 mm Sync Jack |
| Range | 100 |
| Brand | Godox |
| Type | trigger |
| Unit Type | Unit |
| Mount Type | Hot/Cold Shoe |
| Voltage | 12 V |
| Compatible Series | For Canon EOS |
| Model | Godox X2T-C Trigger |
| Features | Portable |
| Power | 20 W |
Check the listing for details. Godox X2T-C 2.4G Wireless TTL HSS Camera Flash Trigger Transmitter for Canon. Color: Black, Condition: New. Listed at 50.00 USD. Brand new trigger for Fujifilm system. Opened but never used.