| Country of Origin | China |
|---|---|
| Compatible Brand | For Fujifilm |
| Power Source | Batteries |
| Flash Head Trigger | Wireless Radio Trigger |
| Color | Black |
| Slave/Flash Connection | Hot Shoe |
| Item Length | 72mm |
| Range | 0-100m |
| Brand | Godox |
| Series | X2T |
| Type | Trigger |
| Mount Type | Hot/Cold Shoe |
| Manufacturer Warranty | 6 Months |
| Item Height | 58mm |
| Model | X2T-F |
| Compatible Series | for Smarphones, Cameras and Flashes |
| Features | 2.4G TTL HSS, Bluetooth |
| Item Weight | 90g |
| Item Width | 70mm |
Check the listing for details. Godox X2T-F TTL 1/8000s Wireless Bluetooth Flash Trigger Transmitter for Fuji. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 53.20 USD. TTL autoflash: Yes. TCM function: Transform the TTL shooting value into the output value in the M mode. Zoom Setting: Adjust the Zoom value by the transmitter. Wireless Flash. The max flash synchronization speed is up to 1/8000s.