| Compatible Brand | For Sony |
|---|---|
| Power Source | Batteries |
| Color | Black |
| Flash Head Trigger | Wireless Radio Trigger |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| MPN | Godox X3PRO |
| Slave/Flash Connection | Hot Shoe |
| Range | 80-100 m |
| Brand | Godox |
| Type | Flash Lighting |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Mount Type | Hot/Cold Shoe |
| Voltage | 12 V |
| Features | Portable |
| Power | 20 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Godox X3 Pro TTL Wireless Flash Trigger. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 88.06 USD. Godox X3 Pro TTL Wireless Flash Trigger