| Bundled Items | PC Cord |
|---|---|
| UPC | 711811935381 |
| Compatible Brand | For Canon |
| Brand | Godox |
| Type | Wireless Flash Trigger |
| Item Height | 2 in |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| Compatible Series | For Canon EOS |
| Model | XPro C |
| MPN | NOT SPECIFIED |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 2.3 in |
| Item Weight | 0.17 lbs |
Check the listing for details. Godox XPro-C 2.4G TTL Transmitter Trigger X System High-speed For Canon Camera. Color: Black, Condition: New. Listed at 69.00 USD. 1 x Godox XPro-C Wireless Flash Trigger. ZOOM setting: Adjust the ZOOM value by the transmitter. Flash exposure compensation: Yes. Manual flash: Yes. Stroboscopic flash:Yes. Firmware upgrade: Upgrade through the Type-C USB port.