| UPC | 0764823627560 |
|---|---|
| Compatible Brand | For Canon, For Pentax |
| Power Source | Batteries |
| Flash Head Trigger | Wireless Radio Trigger |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| MPN | XPRO-C |
| Item Length | 4.72 in |
| Slave/Flash Connection | Hot Shoe |
| Brand | Godox |
| Type | Radio |
| Mount Type | Hot/Cold Shoe |
| Item Height | 2.36 in |
| Compatible Series | For Canon EOS, For Pentax K |
| Model | XPro-C |
| Features | Flash-Activated, Portable, Radio-Activated |
| Item Width | 4.72 in |
| Item Weight | 0.4 lb |
Check the listing for details. Godox XPro-C Flash Trigger - Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 65.00 USD. New in a box. Never used