| Compatible Brand | For Sony |
|---|---|
| Power Source | Batteries |
| Flash Head Trigger | Wireless Radio Trigger |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| MPN | XPRO-S |
| Slave/Flash Connection | Hot Shoe |
| Range | 0-100 m |
| Brand | Godox |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Mount Type | Hot/Cold Shoe |
| Voltage | 12 V |
| Model | XProS TTL |
| Compatible Series | For Sony Alpha |
| Style | CAMERA_FLASH |
| Features | Portable |
| Power | 20 W |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 0.35 pounds |
Check the listing for details. Godox XPRO-S Wireless TTL Flash Speedlite Trigger Transmitter. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 40.00 USD. Godox XPRO-S Wireless TTL Flash Speedlite Trigger Transmitter