| Title | Goki 15532 Cloverleaf, Smile (7 Stamps), Mixed |
|---|---|
| Release Date | 07/20/2017 |
| Item Height | 50mm |
| Item Width | 100mm |
| Item Weight | 76g |
| Age Level | 36 months - 12 years |
| Brand | Goki |
| Color | Mixed |
| Item Length | 100mm |
| Material | Plastic |
| Number of Items | 8 |
| Type | Stamps & Stamp Supplies |
| Dimensions | 10.01 x 10.01 x 5 cm; 76 g |
| Size | 8-Delig |
| Number of Pieces | 8 |
| MPN | 15532 |
| Batteries | No |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4013594155328 |
Check the listing for details. Goki 15532 Cloverleaf, Smile (7 Stamps), Mixed. Color: Mixed, Condition: New, Made in UK. Listed at 18.48 USD. MPN: 15532. Color: Mixed. Age Level: 36 months - 12 years. Number of Pieces: 8. Size: 8-Delig. Item Width: 100mm.