| Age Level | 12 months and up |
|---|---|
| Description | PRODUCT DESCRIPTION <br> pillow = 22 x 10 cm, blanket = 41 x 31 c |
| Brand | Goki |
| Assembly Status | No |
| Batteries | No |
| Item Height | 150mm |
| Item Weight | 170g |
| Color | Mixed |
| Colour | Mixed |
| Release Date | 11/10/2011 |
| Dimensions | 24.99 x 24.99 x 15.01 cm; 170 Grams |
| Item Length | 249mm |
| Item Width | 249mm |
| Title | Goki 51.861 Puppenbettwäsche |
| Weight GMS | 170.00 |
| Material | Plastic |
| LEGO Theme | Love |
| Theme | Love |
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Toys & Games |
| Language | English |
| UPC | 4013594518611 |
Check the listing for details. Goki 51.861 Puppenbettwäsche. Color: Mixed, Condition: New with tags. Listed at 37.90 USD. Title: Goki 51.861 Puppenbettwäsche. Missing Information?. Beautifully made. Robust and great quality. Hours of fun play. Fits most dolls beds. Pillow = 22 x 10 cm, blanket = 41 x 31 cm. Language: English.