| Age Level | 4 - 10 years |
|---|---|
| Brand | Goki |
| Color | Mixed |
| Batteries | No |
| Language | German |
| Title | Goki 51963 Knitting Mushroom, Mixed |
| Material | Knitting mushroom |
| Release Date | 06/01/2014 |
| Dimensions | 15.01 x 15.01 x 8 cm; 70 Grams |
| Item Length | 150mm |
| Item Width | 150mm |
| Item Height | 80mm |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 70g |
| Min. Number of Players | 1 Stk |
| Type | Textile & Needlework |
| Number of Pieces | 1 |
| MPN | 51963 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4013594519632 |
Check the listing for details. Goki 51963 Knitting Mushroom, Mixed. Color: Mixed, Condition: New, Made in UK. Listed at 21.74 USD.