| Title | GOKI 54912 Kangaroo Push-Along Toy, Mixed |
|---|---|
| Language | Spanish |
| Item Height | 650mm |
| Item Width | 100mm |
| Item Weight | 400g |
| Brand | Goki |
| Color | Mixed |
| Item Length | 184mm |
| Material | Wood |
| Theme | Animal |
| Type | Pull-Along Toys |
| Dimensions | 18.49 x 10.01 x 65 cm; 400 g |
| MPN | 54912 |
| UPC | 4013594549127 |
Check the listing for details. GOKI 54912 Kangaroo Push-Along Toy, Mixed. Color: Mixed, Condition: New. Listed at 54.00 USD. MPN: 54912. 1 x Kangaroo Push-Along Toy. Kangaroo Push-Along. Color: Mixed. Item Weight: 400g. Material: Wood. Condition: New. Item Length: 184mm.