| Title | GOKI 54913 Duck Push-Along Toy, Mixed |
|---|---|
| Language | French |
| Item Height | 650mm |
| Item Width | 100mm |
| Item Weight | 0.44 Kilogramsg |
| Brand | Goki |
| Color | Mixed |
| Item Length | 190mm |
| Material | Wood |
| Theme | Toy |
| Number of Items | 1 |
| Type | Pull-Along Toys |
| Dimensions | 19 x 10,01 x 65 cm; 440 Gramm |
| Size | Small, Medium |
| MPN | 777904231846 |
| UPC | 4013594549134 |
Check the listing for details. GOKI 54913 Duck Push-Along Toy, Mixed. Color: Mixed, Condition: New. Listed at 54.00 USD. Title: GOKI 54913 Duck Push-Along Toy, Mixed. 1 x Duck Push-Along Toy. Duck Push-Along. Color: Mixed. Sus belle range. Item Weight: 0.44 Kilogramsg. Material: Wood. Language: German, English, Spanish, Italian, French.