| Title | Goki Cotton Bag Small |
|---|---|
| Release Date | 07/20/2017 |
| Item Height | 10mm |
| Item Width | 10mm |
| Item Weight | 10g |
| Age Level | 4 - 12 years |
| Brand | Goki |
| Color | Mixed |
| Item Length | 10mm |
| Material | Hand Wash Only |
| Type | Painting |
| Dimensions | 1 x 1 x 1 cm; 10 g |
| Number of Pieces | 1 |
| MPN | PA057 |
| Batteries | No |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4013594410571 |
Check the listing for details. Goki Cotton Bag Small. Color: Mixed, Condition: New, Made in UK. Listed at 7.90 USD. Title: Goki Cotton Bag Small. You can create your own design of T-shirt and canvas bag. 1 x Cotton bag unpainted. Cotton bag unpainted. Release Date: 07/20/2017. BOX CONTAINS. Number of Pieces: 1. Batteries: No.