| Release Date | 07/20/2017 |
|---|---|
| Item Weight | 40g |
| Item Height | 30mm |
| Brand | Goki |
| Assembly Status | No |
| Age Level | 12 months - 12 years |
| Type | Toys & Games |
| Title | Goki PP007 Kaleidoscope Stars, Mixed |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 10.5 x 3 x 3 cm; 40.82 g |
| Item Length | 105mm |
| Item Width | 30mm |
| Description | L= 10.5 cm. Ø= 3 cm. set of 12 |
| Weight GMS | 40.00 |
| Color | Mixed |
| Colour | Mixed |
| Batteries | No |
| Min. Number of Players | 1 |
| UPC | 4013594230070 |
Check the listing for details. Goki PP007 Kaleidoscope Stars, Mixed. Color: Mixed, Condition: New. Listed at 19.34 USD. Kaleidoscope Stars. Color: Mixed. Colour: Mixed. Color: Mixed. Number of Players: 1. Batteries: No. Release Date: 07/20/2017. Age Level: 12 months - 12 years.