| Materials sourced from | China |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Top Type | Dispenser |
| Recommended Uses For Product | Perfume and cologne |
| Color | Blue |
| Custom Bundle | No |
| Item model number | I-Perfumebottle-5ml |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Personalize | No |
| Brand | Unbranded |
| Graphic Print | No |
| Type | Pump Spray Bottle |
| Volume | 5 fl oz |
| Item Height | 3 in |
| Theme | perfume |
| Features | Refillable |
| Item Weight | .02 lb |
| Item Width | .20 |
Check the listing for details. GOLD (1) mini Perfume travel bottle Atomizer Cologne Spray Empty 5ml refillable. Color: Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 5.99 USD. GOLD (1) mini Perfume travel bottle Atomizer Cologne Spray Empty 5ml refillable.