| Size | Medium |
|---|---|
| Color | Gold |
| Material | Metal |
| Item Length | 7 in |
| Mounting | Freestanding |
| Brand | Unbranded |
| Department | Adults |
| Type | Display Easel |
| Item Height | 10 in |
| Style | Antique Style |
| Features | Ornate |
| Finish | Matte |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. Gold Metal Ornate Antique Display Easel. Color: Gold, Condition: Used. Listed at 30.00 USD. Antique display easel. Very sturdy. Can hold books, records, magazines etc. Dimensions in photos