| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Nail Polish Display Racks |
| Material | Iron |
| Color | Gold |
| Process | Welding, High-temperature Baking Paint |
| Style | Modern |
| Installation Required | Yes |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Number of Tiers | 4 |
| Number of Pieces | 3 |
| Large Rack Size | 62*7*86cm/24.41*2.76*33.86in |
| Small Rack Size | 30*7*82cm/11.81*2.76*32.28in |
| Package Size | 90*68*8cm/35.43*26.77*3.15in |
| Overall Max. Load Capacity | About 10kg/22.05lbs |
| Gross Weight | 5.5kg/12.13lbs |
| Net Weight | 5.23kg/11.53lbs |
| Features | Wall Mounted |
Check the listing for details. Gold Nail Polish Organizer Rack Wall Mounted 4-Tier Nail Polish Display Racks. Color: Gold, Condition: New. Listed at 83.66 USD.