| Required Tools | No Tools Required |
|---|---|
| Color | Gold |
| Material | Metal |
| Item Length | 20 in |
| Brand | World Market |
| Type | Bar Cart |
| Number of Shelves | 3 |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 32 in |
| Original/Reproduction | Original |
| Number of Wheels | 4 |
| Room | Kitchen |
| Item Width | 12 in |
| Item Weight | 17 lb |
Check the listing for details. Gold Rolling Bar Cart. Color: Gold, Condition: Used. Listed at 60.00 USD. Gold wire basket 3 tier rolling cart