| Gauge | 16 g (1.2 mm) |
|---|---|
| Item Length | 6 mm |
| Main Stone Width | 3 mm |
| Brand | BM25 |
| Type | Stud |
| Color | Gold |
| Body Area | Face, Ear, Labret, Lip, Nose |
| Metal | Stainless Steel |
| Ear Area | Cartilage, Helix, Tragus |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Golden Basic Ball Top Threadless Push-In Steel Labret. Color: Gold, Condition: New with tags, Made in United States. Listed at 7.95 USD. Golden Stainless Steel. Material: 316L Stainless Steel Gold Plated. We take our reputation seriously.