| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Item Height | 3 in |
| Color | Gold, Brown, Black |
| Material | Rubber, Gel |
| Features | Cute Face |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. Golden Glitter Dumpling. Color: Gold, Brown, Black, Condition: New with box. Listed at 50.00 USD. Gold Brown Black Squeeze Ball Stress Reliever Toy Cute Face Rubber Gel Material