| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Brand | Arcade1Up |
| MPN | GLD-A-400311 |
| Type | Home Console |
| Model | GLD-A-400311 |
| Color | Multicolor |
| Features | Wi-Fi Capability |
| Item Depth | 25.2 in |
| Item Length | 18.60 in |
| Item Weight | 78 lbs |
| Item Height | 61 in |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| UPC | 195570020524 |
Check the listing for details. Arcade1Up Golden Tee 3D Deluxe Arcade Console Video Game Machine, 5-Foot Cabinet. Color: Multicolor, Condition: New, Made in Unknown. Listed at 529.99 USD. Outdoor Recreation. Exercise & Fitness. Stay connected and competitive with built-in WiFi leaderboards; upload scores, challenge friends, and climb national rankings from your living room. Unit Type Unit.