| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Expiration Date | na |
| Manufacturer Color | gold |
| Bundle Description | tool, retractable carabiner, quick release key chain, case |
| Size | Universal |
| Color | Gold |
| Custom Bundle | Yes |
| Item Diameter | na |
| Material | copper alloy |
| Item Length | 3.5" |
| Brand | Limitless Innovations |
| Type | hand protection from contact |
| Item Height | 3/16" thick |
| Model | ANTIMICROBIAL GOLDKEY |
| Body Area | Hands |
| Style | hand enhancer |
| Features | multifunctional |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Sport/Activity | any time in public |
| Number of Items | 4 |
| Application | Hand Protection |
| Item Width | 1.6" |
| Item Weight | 1.7 oz |
Check the listing for details. GOLDKEY. HAND TOOL, ACCESS TOOL DEFENSIVE TOOL ( ANTI MICROBIAL). Color: Gold, Condition: New. Listed at 15.00 USD. GOLDKEY ANTIMICROBIAL HAND TOOL. Great for non contact in public places. Use for entry buttons , keypads and door entry. Also can use as an emergency defenceive tool. Condition is New. Shipped with USPS first class.