| Brand | Goldshell |
|---|---|
| Hash Algorithm | Scrypt |
| Input | 100V-240VAC 47-63Hz 15A MAX |
| Type | Power Supply |
| OUTPUT | 12VDC 100A |
| Compatible Currency | Universal, Dogecoin, Litecoin, Siacoin |
| Model | CK KD LB LTC HS |
| Fit for | Golshell ASIC miner Mini-DOGE KD-BOX HS-BOX LB-BOX CK-BOX |
| Mining Hardware | ASIC |
| Power | 1200W |
Check the listing for details. Goldshell Original PSU Power Supply for BOX Miners (Used, Tested). Condition: Used. Listed at 100.00 USD.