| Country of Origin | USA |
|---|---|
| Type | Sticks |
| Dimensions | 17.28 x 1.34 x 1.3 |
| Item Length | 17.28" |
| Item Width | 1.34" |
| Item Height | 1.3" |
| Item Weight | 0.25 Kilograms |
| Color | Blue |
| Material | Glass fiber |
| Model | None |
Check the listing for details. Golf Alignment Sticks 48" Collapsible Training Rods 2 Pc. Color: Blue, Condition: New, Made in USA. Listed at 16.16 USD.