| Feature 3 | stable performance,reliable quality |
|---|---|
| Feature : | Durable,Original size design fits perfectly |
| Color | As the picture shows |
| Warranty | 3 Year |
| Material | See The Description |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| * Feature * | high performancereliable qualitygood stability |
| Features | Creative Design,Durable Material ,Fast shipping |
| Packing weight | 9kg |
| Net content | 7.5kg |
| Package includes | 1*Honey Extractor |
| Drum Height | 27"(70cm) |
| Drum Diameter | 14"(35cm) |
| Frame No | 2 Frame |
| Type | MANUAL HONEY EXTRACTOR |
| Model | two-frame honey machine |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Honey Extractor Spinner Centrifuge Equipment 2 Frame Beekeeping Equipment Drum. Color: As the picture shows, Condition: New. Listed at 93.10 USD. 1, Hardened thickness, stainless steel material, German seamless welding technology, the barrel body has a large stable capacity, and the barrel wall is bright as a mirror;. TypeMANUAL HONEY EXTRACTOR.