| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Clear |
| Item Height | 15cm |
| Item Length | 10cm |
| Item Weight | 0.25kg |
| Material | Glass |
| Model | Honey Storage Container |
| Type | Honey Jar |
Check the listing for details. Honey Pot Honey Jar Multifunctional Kitchen Tools with Stirring Rod and Lid. Color: Clear, Condition: New. Listed at 27.04 USD. 【Features】The honey storage jar has a lid, which is dustproof and easy to use. 【Material】This honey jar is made of great glass, strong and durable. 1 Honey jar. 【Gift】Honey storage containers are the first choice for gifts for people in need.