| Amperage | 25 A |
|---|---|
| MPN | 99EXCR/NR |
| Item Width | 1 in |
| Voltage | 24 V |
| Item Length | 0.1 in |
| Power Source | Gas |
| Compatible Product | Central Furnace |
| Material | Aluminum |
| Item Thickness | 1/4 in |
| Item Weight | 0.25 lb |
| Compatible Brand | For Honeywell |
| Brand | Honeywell |
| Type | Ignition Control Board |
Check the listing for details. HONEY WELL 99EXCR/NR GUARD KIT. Condition: New – Open box. Listed at 48.95 USD. Se Habla Español.