| Color | Silver |
|---|---|
| Material | Metal |
| Item Length | 5 in |
| Personalize | No |
| Brand | Honey Baked Ham |
| Type | Spiral Ham Stand |
| Item Height | 6 in |
| Features | Chip Resistant, Handles, Stand |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Nickel |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 7.75 in |
Check the listing for details. HoneyBaked Ham Rack Oval Wire Silver Logo Emblem. Color: Silver, Condition: Used, Made in United States. Listed at 24.95 USD.