| Compatible Brand | Honeywell |
|---|---|
| Power Source | Hardwired |
| Color | White |
| MPN | 6150RF |
| Item Depth | 1 in |
| Brand | Honeywell |
| Type | Keypad |
| Item Height | 5 in |
| Number in Pack | 1 |
| Model | Honeywell Ademco 6150RF |
| Connectivity | Wireless |
| Features | Alpha Numeric, Keypad Control, Wi-Fi, Wall Mounted, Digital, LED Indication |
| Item Width | 6 in |
| Power | 12 W |
Check the listing for details. Honeywell ADEMCO 6150RF WIRELESS FIXED KEYPAD WITH INTEGRATED TRANSCEIVER. Color: White, Condition: Used. Listed at 55.00 USD. The item shown is the exact item you will receive.