| Brand | HONEYWELL |
|---|---|
| Model Number | LSN3K |
| Voltage (AC) | 600 V-AC |
| Model Line | MICRO SWITCH |
| Reference SKU | 1745275 |
| Product Condition | NEW |
| Model | LSN3K |
| MPN | LSN3K |
| Product Brand | HONEYWELL |
Check the listing for details. Honeywell LSN3K Micro Switch Limit Switch 600v-ac. Condition: New. Listed at 62.00 USD. Model Number:LSN3K. Model Line:MICRO SWITCH. Category:Limit Switches. Pressure Regulator Valves. Gate Valves. Knife Gate Valves. Valve Bodies and Manifolds. Check Valves.