| UPC | 0085267780377 |
|---|---|
| Compatible Brand | For Honeywell |
| Brand | Honeywell |
| Type | Rod Assembly |
| Power Source | Gas |
| Voltage | 24 V |
| Model | Q3400A1024 |
| MPN | Q3400A1024 |
| Item Length | 30 in |
| Item Weight | 0.15 lb |
Check the listing for details. Honeywell Q3400A1024 Igniter Flame Rod Assembly New in Box. Condition: New. Listed at 49.99 USD.