| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Compatible Brand | For Honeywell |
| Item Thickness | 1/4 in |
| Power Source | Corded Electric |
| Bundle Description | See Description |
| Custom Bundle | No |
| Compatible Model | See Description |
| MPN | R7847B1031 |
| Year Manufactured | Unknown |
| Material | Aluminum |
| Compatible Product | Central Furnace |
| Item Length | 0.1 in |
| Power Phase | 1 Phase |
| California Prop 65 Warning | See Description |
| Brand | Honeywell |
| Type | Burner Control |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Voltage | 115 V |
| Model | R7847B1031 |
| Amperage | 25 A |
| Country/Region of Manufacture | Afghanistan |
| Item Weight | 0.25 lb |
| Item Width | 0.5 in |
Check the listing for details. HONEYWELL R7847 B 1031 DYNAMIC AMPLI-CHECK RECTIFICATION FLAME AMPLIFIER,AM,EU. Condition: Used. Listed at 31.25 USD. USED BUT GOOD WORKING CONDITION!!! 3 MONTHS WARRANTY!!! FULL REFUND!! (EU1-1-7) (HB-BJ1-1-7)-11PCS (SJ00-00-00)-15PCS (HD-BH5-1-5)-5PCS (HE1-3-7)-6PCS (FB1-19-3)-13pcs (SE111-111)-4pcs USED BUT GOOD WORKING CONDITION!!! 3 months warranty!!! Full refund!!!! (BH-ZL3-1-8)-11pcs