| Screen Size | 10.1 in |
|---|---|
| RAM Size | 8GB |
| Color | Black |
| MPN | RT10W-L00-18C12E0F |
| Internet Connectivity | Wi-Fi, Wi-Fi + 2G |
| Brand | Honeywell |
| Type | Tablet |
| Maximum Resolution | 1920 x 1200 Pixels |
| Model | RT10W |
| Features | Front Camera, Rear Camera |
| Operating System | Windows 10 |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. Honeywell RT10W Tablet Rugged 10.1" Cellular Windows RT10W-L00-18C12E0F **READ**. Color: Black, Condition: Used. Listed at 299.99 USD.