| MPN | 1472G2D-2USB-5 |
|---|---|
| Item Length | 2.5 in |
| Supported Paper Size | A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), A7 (74 x 105 mm), A8 (52 x 74 mm), A9 (37 x 52 mm), A10 (26 x 37 mm) |
| Brand | Honeywell |
| Type | Handheld Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Technology | Laser |
| Item Height | 3.2 in |
| Model | 1472G2D |
| Connectivity | Bluetooth, Cable, USB 2.0 |
| Barcode Types | Reads standard 1D, PDF, 2D, and DotCode symbologies |
| Features | Networkable, Portable, Scanner |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 6.8 in |
| Product Line | Voyager Extreme Performance |
Check the listing for details. Honeywell Voyager XP 1472G2D Handheld Wireless USB Bluetooth 2D Barcode Scanner. Condition: New. Listed at 159.99 USD. Wireless Phones. Our certified data erasure services are fully compliant.