| Package Includes | 1PC |
|---|---|
| Brand | Honeywell |
| Certification | FCC, ce, rohs |
| Colour Depth | 32 Bit |
| Connectivity | Wired |
| Environmental Sealing | IP53 |
| Input Voltage | 5VDC ± 0.25V |
| Model | 3320G-2USB-0-N |
| Motion Tolerance | >270 cm/s (106 in/s) at focal point |
| MPN | 3320G-2USB-0-N |
| Operating Power | 2.3 W (450 mA @ 5 V) |
| Optical Resolution | 5mil |
| Part & Accessory Type | Cable |
| Scan Pattern | Area Image (838 x 640 pixel array) |
| Scan Speed | Area Image (1040 x 720 pixel array) |
| Series | Honeywell 3320G |
| Standby Power | 0.45 W (90 mA @ 5V DC) |
| Type | Barcode Scanner |
Check the listing for details. Honeywell Vuquest 3320G-2USB-0-N 2D Barcode Scanner Reader With USB Cable 1-5PCS. Condition: New. Listed at 105.00 USD. USB Kit: 1D, PDF417, 2D black scanner (3320g-2), straight USB Type A, cable. New Honeywell Hyperion 1300G USB 1D Handheld Linear Imaging Scanner 1300G-2USB. Datalogic Gryphon GFS4550-BKK2-RED 2D Area Imager Fixed Scanner With RS232 Cable.