| Color | 142mm |
|---|---|
| Size | Optional |
| Item Diameter | 2.40 |
| Material | carbon steel |
| Item Length | 5.40cm |
| Feature | floor jack automotive |
| Brand | Unbranded |
| Manufacturer Warranty | 30 days |
| Item Height | 2.40 |
| Model | U-Joint for Horizontal Jack |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 2.40cm |
| Item Weight | 150.00 |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Horizontal Jack Universal Joint U-joint Practical Air/Hydraulic Bottle Seal. Color: 142mm, Condition: New, Made in China. Listed at 13.93 USD. 【Versatility】: The hydraulic double pump horizontal jack accessory universal wheel front joint tray size pump core repair kit universal joint handle universal joint is a comprehensive tool for all your heavy lifting needs.