| MPN | 110V |
|---|---|
| Dimensions | 320mm*270mm*230mm |
| Table Dimension | 180mm |
| Model Number | BY-10 |
| Weight | 9kg |
| Rotation Speed | 2-10rpm |
| Capacity(0°/90°) | 10kg/5kg |
| Brand | unbranded |
| Tilt Range | 0-90° |
| Type | Welding Positioner |
| Dimension (L x W x H) | 32*27*23cm |
| Power Input | AC 110V/220V 50/60Hz |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Horizontal Load Capacity 10KG Welding Positioner Automatic Rotary Table. Condition: New, Made in China. Listed at 407.08 USD. Horizontal Load Bearing 10KG Lightweight Welding Positioner Automatic Rotary Table. Capacity(horizontal/vertical):10Kg/5Kg. Table Height:220mm. Tilt Range:0-90°.