| Size | Medium |
|---|---|
| Insect Repellent Treated | No |
| UPC | 0726567002843 |
| Brand | HORN HUNTER |
| Department | Unisex Adults |
| Item Height | 5 in |
| Color | Multicolor |
| Model | Main Beam |
| MPN | HH0100MB |
| Item Length | 25 in |
| Sport/Activity | Hunting |
| Item Width | 16.5 in |
| Item Weight | 4.61 pounds |
Check the listing for details. Horn Hunter Main Beam Back Pack, Mossy O Infinity, Medium, HH0100MB. Color: Multicolor, Condition: New with tags. Listed at 196.99 USD. Model Number:HH0100MB. There are five gear gripper pads that secure your weapon, scope, or tripod while ear buckles allow you to add more accessories for easy access such as a knife, radio, or flashlight.