| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Type | Backpacks |
| California Prop 65 Warning | WARNING:�This product may contain chemicals known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information, go to�www.P65Warnings.ca.gov. |
| MPN | HH0100MB |
| Item Length | 25 in |
| Department | Unisex Adults |
| Item Height | 5 in |
| Sport/Activity | Hunting |
| Item Width | 16.5 in |
| Color | Multicolor |
| Brand | HORN HUNTER |
| Model | Main Beam |
| Item Weight | 4.61 pounds |
Check the listing for details. Horn Hunter Main Beam Back Pack Mossy Oak Infinity. Color: Multicolor, Condition: New with tags. Listed at 165.13 USD. The Horn Hunter Main Beam Backpack features side compression panels (great for scopes and tripods), compartments designed to distribute weight evenly, dual suspension bars, triple strap tie-downs and (22) compartments. Hydration compatible. 2800 cubic inch capacity.