| UPC | 090255959086 |
|---|---|
| Brand | Hornady |
| Type | Dehumidifier |
| Item Height | 1.75 in |
| Color | Red |
| MPN | 95908 |
| For Gun Type | Pistol |
| Item Length | 7.5 in |
| Item Width | 4.5 in |
| Item Weight | 1.12lbs |
Check the listing for details. Hornady Dehumidifier Bag 450g. Color: Red, Condition: New. Listed at 17.09 USD.