| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| California Prop 65 Warning | WARNING:�This product may contain chemicals known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information, go to�www.P65Warnings.ca.gov. |
| MPN | 97436 |
| Item Length | 13.1 in |
| Item Height | 3.9 in |
| Item Width | 11 in |
| Color | Black |
| Brand | Hornady |
| For Gun Type | Pistol |
| Number of Guns | 2 |
| Features | Heavy Duty |
| Locking Mechanism | Electronic RFID/Key |
| Material | Steel |
| Type | Vault |
| Item Weight | 15 lbs |
Check the listing for details. Hornady Rapid Safe Keypad Vault RFID. Color: Black, Condition: New. Listed at 130.64 USD. Three entry methods: access code, mechanical key or RFID reader for fast, dependable touch-free entry. Heavy duty tamper-proof steel construction. Pre-drilled for permanent mounting