| Model | RAPiD Safe |
|---|---|
| Accessories | Foam Interior |
| UPC | 090255974362 |
| Number of Guns | 2 |
| Locking Mechanism | Electronic RFID/Key |
| Color | Black |
| MPN | 97436 |
| Material | Steel |
| Item Length | 13.1 in |
| Brand | Hornady |
| Type | Vault |
| Item Height | 3.9 in |
| For Gun Type | Pistol |
| Features | Heavy Duty |
| Item Width | 11 in |
| Item Weight | 15 lbs |
Check the listing for details. Hornady RAPiD Secure Safe RFID Digital Keypad Foam Liner Compact Durable Design. Color: Black, Condition: New. Listed at 137.59 USD. Secure your essentials quickly and confidently with the Hornady RAPiD Safe. Digital keypad for manual code access. Model: RAPiD Safe. Interior: Foam lining. Compact secure storage in drawers or closets.