| Language | English |
|---|---|
| Item Height | 19mm |
| Item Weight | 258g |
| Age Level | 12-16 Years |
| Brand | Hornby |
| Compatible Gauge | OO |
| MPN | R462 |
| Item Width | 67mm |
| Title | Hornby Curved Platform (Large Radius) |
| Gauge | OO |
| Material | Plastic |
| Scale | 1:76 |
| Type | Hornby |
| Item Length | 209mm |
| UPC | 5010963014629 |
Check the listing for details. Hornby Curved Platform (Large Radius). Condition: New. Listed at 13.36 USD. Title: Hornby Curved Platform (Large Radius). Length: 212mm. Type: Hornby. Age Level: 12-16 Years. Item Length: 209mm. Language: English. Scale: 1:76. Material: Plastic.