| Title | Hornby Goods Shed |
|---|---|
| Item Height | 200mm |
| Item Width | 77mm |
| Item Weight | 200g |
| Age Level | 12-16 Years |
| Assembly Status | No |
| Brand | Hornby |
| Color | Multicolore |
| Compatible Gauge | OO |
| Gauge | OO |
| Item Length | 108mm |
| Material | Plastic |
| Scale | 1:76 |
| Type | Hornby |
| MPN | R8002 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5010963480028 |
Check the listing for details. Hornby Goods Shed. Color: Multicolore, Condition: New, Made in UK. Listed at 44.14 USD. Title: Hornby Goods Shed. Type: Hornby. Scale: 1:76. MPN: R8002. Age Level: 12-16 Years. Item Weight: 200g. Material: Plastic. Item Length: 108mm.