| Title | Hornby Hobby' Deciduous Trees |
|---|---|
| Item Height | 50mm |
| Item Width | 330mm |
| Item Weight | 148g |
| Age Level | 12-16 Years |
| Assembly Status | No |
| Brand | Hornby |
| Color | Multicolor |
| Compatible Gauge | OO |
| Gauge | OO |
| Item Length | 228mm |
| Material | Plastic |
| Scale | 1:76 |
| Type | Scenery |
| MPN | R7198 |
| UPC | 5055286659195 |
Check the listing for details. Hornby Hobby' Deciduous Trees. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 44.04 USD. Title: Hornby Hobby' Deciduous Trees. High Quality Hornby Product. Great addition to your Hornby Layout. Hobby' Deciduous Trees. MPN: R7198. Type: Scenery. Scale: 1:76. Material: Plastic.